درباره ما

معرفی:

گروه صنعتی سومکث با حفظ اصول و استاندارد های ملی و بین المللی، بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همکاری متخصصان زبده در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان، شیرآلات آب و گاز، مغزی شیر کلاسیک و قطعات برنجی فعالیت دارد. این مجموعه با تکیه بر ارکان اصلی خود یعنی کیفیت تنوع قیمت گذاری منصفانه رفتار سازمانی متمایز و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب همواره در بازار های داخلی و خارجی حضوری گسترده داشته و دریافت گواهینامه سازمان ملی استاندارد ایران، گواهینامه ISO 9001-2008، استاندارد CE اروپا و کسب گواهینامه TUV آلمان ریشه های شکوفایی این خانواده را رقم زده است.


تاریخچه:

سرآغاز فعالیت گروه سومکث به سال 1358 بازمیگردد در آن دوران دانش و فناوری تخصصی و همچنین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی بصورتی محدود در دسترس قرار داشت و چرخه صنعت کشور کم رونق بود به همین جهت قسمت عمده نیاز به کالاهای مصرفی در صنایع مختلف از طریق کشورهای دیگر تامین میگردید. 

گروه سومکث فعالیت خود را در زمینه واردات تجهیزات صنعت ساختمان از کشور های اروپایی همچون آلمان، ایتالیا و کشور های آسیای شرقی ژاپن و چین آغاز نمود. این محصولات در 4 گروه اصلی قرار داشتند:

  •  شیرآلات بهداشتی
  • شیرهای صنعتی
  • لوله، اتصالات و عایق‌های خطوط لوله
  •  لوازم بهداشتی و ساختمانی

از همان ابتدای مسیر اندیشه تجارت با رویکرد کیفیت و رضایتمندی خریداران را سرلوحه کار خود قرار دادیم. پس از سالها تلاش و کسب تجربه ارزشمند در این صنعت، توانستیم در سال 1379 در راستای تحقق توسعه صنعت کشور در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی ساختمان، شیرآلات آب و گاز، مغزی شیر کلاسیک و قطعات برنجی گامی ارزشمند بردایم. در طول این سالها تا به امروز ضمن تلاش مستمر جوانان خوش فکر ایرانی در اجرای ایده‌های ناب و با پشت سرگذاشتن روزهای سخت در این مسیر پر چالش، خود را ارتقا بخشیدیم و امروزه توانسته ایم با هدف افزایش سطح رضایت مندی مشتریان و ایجاد تجربه ماندگار از انتخاب سومکث در خدمت کاربران زیادی از نقاط مختلف جهان باشیم.


فناوری تولید:

سومکث با استفاده از اتوماسیون صنعتی، دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا ضمن دسترسی به دانش تمام ایرانی طراحی و ساخت خطوط ماشینکاری اتوماتیک بوسیله ترانسفرماشین‌های پیشرفته و با تکیه بر امکانات فنی- ‌مهندسی و کارگاهی خود قادر به طراحی، ساخت و تولید انبوه بسیاری از شیــرآلات بـرنـجـی پـرکاربـرد صنعت تأسیسات با بهتـرین کیفیـت ممکـن می‌باشد.


کیفیت:

می توانیم از جمله دستاورهای ارزشمند سومکث را بهره مندی از سیستم‌های مدیریت کیفیت برشماریم. این مجموعه توانسته است با بکارگیری برترین مواد اولیه، همکاری نیروهای متخصص در بخش‌های مختلف و برخورداری از آزمایشگاه تخصصی؛ محصولاتی باکیفیت‌ جهت اطمینان خاطر کاربران به شایسته ترین نحو ممکن به بازار داخلی و بازار های جهانی عرضه نماید. سیستم های سختگیرانه کنترل کیفی با انجام تست های گوناگون جهت تضمین عملکرد صحیح و طولانی مدت محصول نهایی در قسمتهای مختلف چرخه تولید برنامه ریزی شده اند و همچنین دریافت گواهینامه سازمان ملی استاندارد ایران، گواهینامه ISO 9001-2008، استاندارد CE اروپا و کسب گواهینامه TUV آلمان ریشه های شکوفایی این خانواده را رقم زده است.


ارزش‌ها:

  • کیفیت نوآوری عرضه محصولات جدید
  • رفتار سازمانی متمایز: حفظ و ارائه رفتار حرفه ای و سازمانی برای کارمندان و مشتریان
  • یادگیری و توسعه توانمندی همکاران: آموزش مستمر پرسنل به دانش و تکنولوژی روز دنیا
  • قیمت گذاری منصفانه: ارائه قیمت های منصفانه در جهت دریافت رضایت مشتریان
  • خدمات پس از فروش گسترده: فروش برای ما پایان ماجرا نیست، فروش آغاز تعهد ماست...